Description
Description
| SUB CATEGORY | EURO 4 CAT CONVERTERS |
| STYLE | SPUN BODY |
| MATERIAL | S/S GR409 |
| FINISH | BRUSHED |
| SHAPE | ROUND |
| INTERNAL CONFIG | METALLIC 200 CELL |
| OVERALL LENGTH | 8" (200mm) |
| DIAMETER | 3.5" (89mm) |
| TUBE SIZE | 2.25" (57.15mm) |
| MFG STANDARD | EURO 4 |
Payment & Security
Payment methods
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.
