Description
Description
| SUB CATEGORY | ANGLE CUT DOUBLE |
| STYLE | ROUND CONE |
| MATERIAL | S/S GR304 |
| FINISH | POLISHED |
| SHAPE | ANGLED TO SUIT BUMPER |
| WIDTH | 160mm |
| HEIGHT | 76mm |
| OVERALL LENGTH | 230mm |
| TUBE SIZE IN | 2.1/4" - 3" |
| TUBE SIZE OUT | TWIN 3" (76.2mm) |
| NOTE 1 | RIGHT HAND SIDE |
| NOTE 2 | FOR QUAD TIPS USE WITH YP006 |
Payment & Security
Payment methods
Your payment information is processed securely. We do not store credit card details nor have access to your credit card information.
